Proste? To do dzieła, a raczej do łóżka!

Chętka na seks zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do wykonania zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla dziewczyn!), cenieni przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest identyczna z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie będzie przeszkodą aby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednak instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, zależy jest również od możliwości ciała. potencja
Wobec tego poza troską o adekwatną oprawę zbliżenia, wskazane jest 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, żeby sprostało wyzwaniom, które pragniemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa dieta oraz ograniczenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezwykle negatywnie na możliwości wzwodu, nie ma też bezpiecznej liczby wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Poza wymienionymi w artykule sposobami, każdy z nas mógłby podać parę własnych, które sprawiają, że ochota na seks wzrasta. Czy jest to nasz ukochany sposób wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: kosztowanie pysznego i pomysłowego jedzenia: miło oraz sielankowo lub aktywnie oraz ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej wcześniej z partnerką… Mniejsza z tym jaki mamy sposób na zrelaksowanie się i bycie tu i teraz z drugą osobą, istotne jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra bez recepty

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz