Stylizacja świąteczna: w kolorach choinki.

Ciemna zieleń, nasycona purpura także brokatowe srebro i złoto to barwy najczęściej łączone z fetami. Stylizacja okolicznościowa również bywa utrzymana w barwach z gwiazdkowej palety.
Stylizacja okolicznościowa bazuje na bordo sukience obszytej czarną siateczką. Pas i biodra eksponuje efektowna baskinka, a dekolt wykrojony w kształt serca zwraca uwagę na piersi. Sukienka bywa erotyczna, ale nie odsłania zbyt wiele, a poprzez stonowanej długości za kolana podkreśla najbardziej atrakcyjne części nóg
Pozostając w atmosferze choinkowych akcentów, jako uzupełnienie polecamy mocne zielone szpilki wyszywane cekinami w tym samym barwie i wykończone efektowną kokardką – dzięki temu bez wątpienia zrobisz szoł na familijnym spotkaniu.
Do odcieni choinki i śniegu nawiązuje także biżuteria.
etno-297x417
Proponujemy komplet łączący śnieżne i zielone cyrkonie, składający się z owalnych kolczyków i pierścionka w srebrnej oprawie. Cyrkonie staną się zamiennikiem dla szmaragdów, czyli standardowych, zielonych kamieni. Dekoracja świąteczna zawiera również drobną kopertówkę – w takim przypadku doradzamy czarne, skórkowe pudełeczko ozdobione srebrnym, ażurowym szlaczkiem. Stylizację w barwach choinki obowiązkowo musi uzupełnić karminowa szminka oraz mocny manikiur w jednakowym odcieniu lub tonacji metalicznej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz